V petek, 15. 6. 2018, smo se devetošolci OŠ Janka Ribiča Cezanjevci poslovili.

Celotno petkovo dopoldne smo v šoli preživeli v pripravah na valeto. Izdelali smo si ozadje, pripravili telovadnico in ponovili program.

Valeta se je začela ob 17.00 uri v telovadnici naše šole. Prišli so naši starši, sorodniki, učitelji in ostali zaposleni na naši šoli z ravnateljico Brigito Hojnik. Program smo začeli s plesnim delom, na katerega smo se pripravljali od marca naprej. Odplesali smo tudi skupinski ples, ki smo ga sestavili sami, med občinstvom pa je ta požel veliko smeha.

Po plesnem delu smo začeli z našo osnovnošolsko kroniko in spomini na učitelje, katerim smo v spomin podarili čaj, ki smo ga sami namešali. Razredničarka Karmen Rauter nam je ob koncu programa skupaj z ravnateljico podelila priznanja in pohvale.

Posebno knjižno nagrado za odlične učne rezultate in dosežke ter širjenje ugleda šole je prejela Klementina Novak. Skupaj s Klementino Novak sva prejeli tudi pohvalo s strani šole za odlične učne rezultate vseh devet let šolanja.

Po koncu programa smo le še poleteli proti svojemu cilju.

 

Zapisala: Sara Šalamun

Foto: Jasna Lampreht