Učitelji v šolskem letu 2021/2022

PRIIMEK IN IME

DELOVNO MESTO

E-NASLOV

 1. Brodnjak Tadeja Učiteljica TIT, OGL tadeja.brodnjak@o-cezanjevci.si
 2. Cvetko Martina Učiteljica za DSP, svetovalna delavka martina.cvetko@o-cezanjevci.si
 3. Dreven Alan Učitelj ZGO, GEO, DKE alan.dreven@o-cezanjevci.si
 4. Gospodarič Manja Učiteljica razrednega pouka manja.gospodaric@o-cezanjevci.si
 5. Hojnik Brigita Ravnateljica brigita.hojnik@o-cezanjevci.si
 6. Lampreht Jasna Učiteljica BIO, KEM, NAR, SPH in organizator  prehrane jasna.lampreht@o-cezanjevci.si
 7. Ljubec Metoda Učiteljica TJN metoda.ljubec@o-cezanjevci.si
 8. Majcen Marija Učiteljica MAT, FIZ marija.majcen@o-cezanjevci.si
 9. Moravec Špela Učiteljica DSP spela.moravec@o-cezanjevci.si
 10. Novak Milena Učiteljica razrednega pouka milena.novak@o-cezanjevci.si
 11. Iva Kladošek Učiteljica AI, TJA iva.kladosek@o-cezanjevci.si
 12. Petek Mira Učiteljica LUM, LS mira.petek@o-cezanjevci.si
 13. Pušenjak Nataša Učiteljica razrednega pouka natasa.pusenjak@o-cezanjevci.si
 14. Ramšak Karla Učiteljica razrednega pouka karla.ramsak@o-cezanjevci.si
 15. Rauter Karmen Učiteljica SLJ, knjižničarka karmen.rauter@o-cezanjevci.si
 16. Ingrid Müller  Horvatič Učiteljica razrednega pouka ingrid.muller-horvatic@o-cezanjevci.si
 17. Sever Klavdija Učiteljica razrednega pouka klavdija.sever@o-cezanjevci.si
 18. Šumak Damijan Učitelj ŠPO, IŠP, ŠSP damijan.sumak@o-cezanjevci.si
 19. Sanja Hvalec Učiteljica GUM sanja.hvalec@o-cezanjevci.si
 20. Vunderl Mitja Računalničar mitja.vunderl@o-cezanjevci.si
 21. Žalar Tadeja Učiteljica razrednega pouka tadeja.zalar@o-cezanjevci.si
 22. Žibrat Daniela Učiteljica TJN daniela.zibrat@o-cezanjevci.si