“Bodimo prijazni« je bil naslov letošnjega likovnega natečaja Plakat miru.

Prijaznost  je energija, ki ima močno vrednost privlačnosti… zgodi se lahko spontano ali pa z namenom. Je energija, ki obdaruje in plemeniti tistega, kateremu je namenjena, pa čeprav je to voda, zemlja, zrak ogenj, rastlina, žival ali človek. Prijaznost je ključ, ki odpira vrata v mavrični svet…

S prijazno barvitostjo so učenci 6. razreda oblikovali svoje plakate.

V organizaciji Lions in Leo kluba Ljutomer je bila v soboto, 1. decembra 2018 v Galeriji Anteja Trstenjaka v Ljutomeru zaključna prireditev s podelitvijo priznanj in nagrad. Na ogled je bila tudi razstava številnih otroških likovnih del na dano temo.

Lions klub Ljutomer je izdal tudi koledar za prihodnje leto, za katerega je komisija izbrala šest otroških plakatov.

Med njimi je tudi plakat Janice Nushol, učenke 6. razreda, ki je hkrati nagrajenka naše šole.

Med številnimi deli razstavljajo še naslednji učenci naše šole: Tai Zuzzi, Sandi Meznarič, Izabel Balažič, Jan Polanič, Tia Trstenjak in Janica Nushol, učenci 6. razreda.

Čestitamo vsem učencem, posebej pa, Janici Nushol.

Mentorica: Mira Petek

Več TUKAJ.