Vsako šolsko leto se začne pisati nova zgodba.

Tudi na naši šoli je bilo tako. Na novo so se odprla šolska vrata, pričelo se je novo šolsko leto. Učenci so se vrnili polni lepih počitniških vtisov, novih doživetij, z novimi cilji in eden najpomembnejših je, pridobiti čim več znanja.Te cilje bodo lažje dosegli skupaj z učitelji, starši, tudi starimi starši, brati, sestrami in predvsem sošolci, kajti medsebojno sodelovanje in pomočje v življenju vedno zelo pomembno.

Za učenke in učence, ki so danes prvič sedli v klopi naše šole, je to gotovo nov začetek, pomembna prelomnica. Zapustili so znano »vtrčevsko« okolje in vstopili v neznano, novo. Naj bo  nov začetek prijeten, da bi se na šoli dobro počutili, da bi v sošolcih našli dobre prijatelje.

Zapisala: Brigita Hojnik

Foto: Katja Nemec, Mia Belak